BIST Şirket Haberleri

Bor Şeker Kaç Lot Verdi? BORSK Halka Arz Sonuçları

Şubat 12, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Bor Şeker Kaç Lot Verdi? BORSK Halka Arz Sonuçları

Bor Şeker (BORSK), 7-8-9 Şubat 2024 tarihlerinde talep toplama sürecini tamamladı. Halka arzın sonuçları da bugün itibariyle belli oldu.

Bor Şeker, “BORSK” koduyla borsada işlem görecek. Peki 26,54 liradan halka arz edilen Bor Şeker kaç lot verdi? Bor Şeker Halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Bor Şeker Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Bor Şeker’in halka arz büyüklüğü 1,85 milyar TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 29,17%. Toplamda 70 milyon adet lot dağıtıldı.

Bor Şeker Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı? BORSK Kaç Lot Verdi?

Bor Şeker halka arzına toplamda 2 milyon 598 bin 930 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 17 adet lot (450 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti