Borsa Haberleri

Boğaziçi Beton Sanayi, Yeni İş Sözleşmesi İmzaladı

April 29, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Boğaziçi Beton Sanayi, Yeni İş Sözleşmesi İmzaladı

Boğaziçi Beton Sanayi (BOBET), hazır beton üretimi ve tedariği konusunda sözleşmesi imzaladığını duyurdu.

Şirket tarafından yapılan açıklamada söz konusu anlaşma Berko İnşaat ve Haribo Şekerleme ile fabrika inşaatı kapsamında imzalandı.

Bu kapsamda imzalanan anlaşmanın 500 milyon TL değerinde olduğu ifade edildi. Yapılan açıklamada söz konusu tutarın proje kapsamında değişiklik gösterebileceği belirtildi.

Boğaziçi Beton’un toplam iş sözleşmeleri tutarı, 3,8 milyar TL olurken, son iş anlaşmalarını 7 Mart ve 9 Ocak’ta duyurmuştu. Bu anlaşmaların parasal karşılığı ise sırasıyla 300 milyon TL ve 250 milyon TL olarak kaydedilmişti.

Boğaziçi Beton Sanayi, Yeni İş Sözleşmesi İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP