Borsa Haberleri

BofA’dan Fastly’e Çifte Not Yükseltme

February 14, 2023 • 1 dakika okuma süresi
BofA’dan Fastly’e Çifte Not Yükseltme

Haftaya güçlü başlayan Fastly (FSLY) hisseleri Bank of America menkul kıymetler analisti Tal Liani’nin nadir yapılan çifte not yükseltmesinin hemen ardından 27%’den fazla yükseldi.

● Seans başlamadan önce Fastly (FSLY) için “SEKTÖR ALTI PERFORMANS” veya “SAT” notunu “AL” seviyesine çeken Liani, 12 aylık ortalama fiyat hedefini ise 10,50 dolardan 16 dolara yükseltti.

● Analist, Fastly (FSLY) “dalgalı” bir seyir izleyen kısa vadeli sonuçlar elde edebilecek olsa da Eylül 2022’de Cisco Systems (CSCO)’den gelen CEO Todd Nightingale’in dümene geçmesinin ardından şirketin temelinin daha da sağlamlaştığını belirtti.

BofA’dan Fastly’e Çifte Not Yükseltme

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha