Kripto Para Haberleri

Bitfarms Mart Ayında 286 Bitcoin Üretti, Hisse Yükseldi

Nisan 1, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Bitfarms Mart Ayında 286 Bitcoin Üretti, Hisse Yükseldi

ABD’li kripto para madencisi Bitfarms (BITF), mart ayında bir önceki aya göre 4,7% düşüşle 286 adet bitcoin üretti ancak şirketin kapasitesini artıracağı haberleriyle hisse 2% yükseldi. 

Şubat ayında 300 ve Mart 2023’te kazandığı 424 adet Bitcoin üreten şirket ayrıca, şubat ayındaki 300 adet bitcoine kıyasla mart ayında 284 bitcoin sattı.

Bununla birlikte Bitcoin madencisi, sektör bu ayın sonlarında beklenen yarılanma olayına doğru ilerlerken kapasitesini artırıyor. Bitfarms, mart ayında 28 bin adet Bitmain T21 madencisi için satın alma opsiyonunu kullandı ve 3 bin 888 Bitmain S21 madencisi ve 740 Bitmain S21 hidro madencisi ile birlikte 19 bin 280 T21 madencisi daha satın aldı.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti