Borsa Haberleri

Bill Ackman’ın Pershing Square’i 50 Dolar Fiyat Etiketine Sahip Olacak

Bill Ackman’ın Pershing Square’i 50 Dolar Fiyat Etiketine Sahip Olacak
Google News Icon Takip Et

Ünlü yatırımcı Bill Ackman’ın hedge fonu Pershing Square USA, New York’taki halka arzında hisselerini 50 dolara satmayı planlıyor. Şirket, New York Borsası’nda “PSUS” sembolüyle listelenecek.  

Ackman, halka arzın yanı sıra perakende yatırımcılar dahil olmak üzere ABD’deki herkesin yatırım yapabileceği yeni bir yatırım portföyünü piyasaya sürmeyi planlıyor. 

Halka arzda kaç adet hissenin satışa sunulacağı henüz belirtilmezken, katılım için potansiyel yatırımcıların en az 100 adet Pershing Square USA hissesi satın alması gerekiyor. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Reuters