Borsa Haberleri

Bilançolarını Bugün Açıklayacaklar: Tofaş ve Tav Havalimanları Bilanço Beklentileri

February 13, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Bilançolarını Bugün Açıklayacaklar: Tofaş ve Tav Havalimanları Bilanço Beklentileri

2023 yılının 4. çeyrek bilançoları açıklanmaya devam ederken, bugün (13 Şubat) Tofaş (TOASO) ve Tav Havalimanları (TAVHL) bilançolarını açıklayacak.

Tofaş ve Tav Havalimanları bilanço beklentilerini içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Tofaş 2023 4. Çeyrek Bilanço Beklentisi

Aracı kurumların Tofaş’a ilişkin 4. çeyrek net kâr medyan beklentisi 5,1 milyar TL olarak gerçekleşti. Aracı kurumların ortalama beklentisine göre 12 aylık toplam net kârın 17,6 milyar TL olması bekleniyor.

Tofaş’ın ortalama çeyreklik FAVÖK beklentisi ise 5,6 milyar lira olarak öngörüldü.

Tav Havalimanları 4. Çeyrek Bilanço Beklentisi

Tav Havalimanları’na ilişkin aracı kurumların ortalama net kâr tahmini ise 2023 4. çeyrek için 64,5 milyon TL oldu. TAVHL’nin 12 aylık toplam net kârının ise 5,4 milyar lira olması bekleniyor. Tav Havalimanlarının çeyreklik FAVÖK beklentisi ise 1,7 milyar lira olarak öngörüldü.

Diğer şirketlerin bilanço beklentilerine buradan ulaşabilirsin

Bilançolarını Bugün Açıklayacaklar: Tofaş ve Tav Havalimanları Bilanço Beklentileri

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks