Borsa Haberleri

BigChefs, 2024 Sonunda 144 Şube Hedefliyor

BigChefs, 2024 Sonunda 144 Şube Hedefliyor
Google News Icon Takip Et

Büyük Şefler Gıda (BIGCH), 2024 yılı ilk 6 ayında 11 yeni şube açarak, Türkiye’de 27 şehirde 119 şube, yurt dışında ise 9 ülkede 12 şube ile toplamda 131 şubeye ulaştı.

BigChefs CEO’su Altan Kosova, şirketin gidişatına ilişkin olarak yaptığı açıklamada 2024 yıl sonunda toplam şube sayılarını 144’e çıkarmayı hedeflediklerini açıkladı.

Kosova “Türkiye genelinde ve yurt dışında genişleyen şube ağımızla müşteri memnuniyetini odak noktamız yaparak hizmet vermeye devam ediyoruz” değerlendirmesini yaptı.

Büyüme sürecini çeşitli lokasyonlarda gerçekleştiren BigChefs; ocak ayında Konya Entepe BigChefs ve Watergarden Buselik, şubat ayında Palladium BigChefs ve NumNum By StreetFood, nisan ayında Didim BigChefs, mayıs ayında Erzurum BigChefs, Bodrum Yahşi BigChefs ve yurt dışında Özbekistan Taşkent BigChefs, haziran ayında ise Cevahir BigChefs, Tepe Naulitus BigChefs ve Maşukiye Gate 41 BigChefs şubelerinde hizmet vermeye başladı.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks