Borsa Haberleri

Bed Bath & Beyond Gelecek Günlerde İflas Başvurusu Yapabilir

Nisan 20, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Bed Bath & Beyond Gelecek Günlerde İflas Başvurusu Yapabilir

Bed Bath & Beyond’un (BBBY), borçlarını ödeyebilecek kadar sermaye toplaması neredeyse imkansızlaştığı için şirket, gelecek hafta iflas başvurusu yapmak zorunda kalabilir. 

The Wall Street Journal’ın, konuyla ilgili bilgisi olan kaynaklara dayandırdığı haberine göre, şirket yakın zamanda yaptığı açıklamada iflasa başvurmamak için 26 Nisan’a kadar hisse satışlarından 300 milyon dolar elde etmesi gerektiğini açıklamıştı. 

Şirket hissesinin çarşamba gününü 46 cent ile tamamladığı göz önüne alındığında, Bed Bath & Beyond’un söz konusu miktarı gereken zamana kadar toplaması zor görünüyor. 

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: The Wall Street Journal

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti