Baydöner Kaç Lot Verdi? Baydöner (BYDNR) Halka Arz Başvuru Sonuçları

August 16, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Baydöner Kaç Lot Verdi? Baydöner (BYDNR) Halka Arz Başvuru Sonuçları

Restoran ve yiyecek içecek segmentinde, AVM ve caddelerde faaliyet gösteren Baydöner’in, halka arz başvuru sonuçları açıklandı. 

Yatırımcıların halka arzını heyecanla beklediği Baydöner, BYDNRhisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görecek. Peki, 21 TL’den halka arz olan Baydöner kaç lot verdi? Detayları içeriğin devamında bulabilirsin.

Baydöner Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Baydöner halka arzının büyüklüğü 378 milyon TL olarak açıklandı.

Halka arzı sırasında toplamda 18 milyon adet lot (hisse adedi) dağıttı. Aynı zamanda şirket hisselerini 21,43% oranında halka arz etmiş oldu.

Baydöner Kaç Lot Verdi?

Baydöner halka arzına katılan yatırımcılara 14-15 Lot dağıtım gerçekleşti.

Baydöner Ne Zaman İşlem Görecek?

Baydöner 16 Ağustos çarşamba günü başvuru sonucunun açıklanmasıyla birlikte 22-23-24 Ağustos’ta Borsa İstanbul’da BYDNR koduyla işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Baydöner Kaç Lot Verdi? Baydöner (BYDNR) Halka Arz Başvuru Sonuçları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

“Halka arz edilen paylara ilişkin yatırım kararının izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusunun incelenmesi suretiyle verilmesi gerekmektedir. Söz konusu izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu KamuyuAydınlatmaPlatformu (www.kap.org.tr), https://www.baydoner.com/ web sitelerinde ilan edilmiştir. Payların halka arz fiyatının belirlenmesinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun ya da Borsa İstanbul A.Ş. herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Burada yer alan şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Bu Bülteni Hazırlarken Okuduğumuz Kaynaklar

Onaylı İzahname