BIST Şirket Haberleri

BARMA 400% Bedelsiz Sermaye Artırımı Nasıl Gerçekleşecek?

March 2, 2023 • 1 dakika okuma süresi
BARMA 400% Bedelsiz Sermaye Artırımı Nasıl Gerçekleşecek?

Barem Ambalaj (BARMA) şirket sermayesi bugün 52,5 milyon TL’den 400% oranında bedelsiz olarak 210 milyon TL artışla 262,5 milyon TL’ye yükseltilecek.

2 Mart 2023 tarihi itibariyle portföyünde BARMA hissesi bulunduran tüm yatırımcılar bedelsiz sermaye artırımından yararlanabilecek.

Hissenin 400% oranında bölünme gitmesiyle birlikte 100 lotu bulunan yatırımcının 500 lotu olacak.

Bölünme Sonrası Hissenin Fiyatı Kaç TL Olacak?

Barem Ambalaj 2 Mart 2023 tarihi itibariyle düzeltilmiş pay fiyatı 20,04 TL‘den işlem görecek.

Bedelsiz Sermaye Artırım İçin Başvuru Yapmaya Gerek Var Mı?

Midas yatırım hesabı üzerinde Barem Ambalaj (BARMA) hissesi bulunan yatırımcıların bedelsiz sermaye artırımı için herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.

Bölünmeden elde edilen lotlar otomatik olarak yatırım hesaplarınıza yansıtılır ve hisse düzeltilmiş fiyattan işlem görmeye başlar.

BARMA 400% Bedelsiz Sermaye Artırımı Nasıl Gerçekleşecek?

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Kamuyu Aydınlatma Platformu