Al Sinyali Veren Hisseler

Bank of America, Hasbro için “AL” Diyor

Bank of America, Hasbro için “AL” Diyor
Google News Icon Takip Et

Bank of America, Hasbro’nun (HAS) yüz yüze oyun sektöründeki hakimiyetinin, şirketin bilançosunu açıklayacağı perşembe günü açıkça görüleceğine inanıyor. 

Şirketin “NÖTR” notunu “AL” olarak yükselten banka, 12 aylık ortalama hedef fiyatını da 68 dolardan 85 dolara taşıdı. BofA’nın yeni tahmini, cuma günkü kapanışa göre HAS için 37%’lik bir artış anlamına geliyor.

Analist Jason Haas, Hasbro’nun “Lord of The Rings” ve “Magic: The Gathering” oyun kartı setine olan güçlü talebe paralel olarak görülen güçlü duyarlılık sayesinde Hasbro’nun perşembe günü açıklayacağı ikinci çeyrek sonuçlarında analist beklentilerini aşmasını beklediğini söyledi.

FactSet anketine katılan analistler, şirketin 1,1 milyar dolarlık satış üzerinden 56 sent hisse başına kâr açıklayacağını öngörüyor.

Hasbro hisseleri, yılbaşından bu yana 1,6% yükseldi.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC