BIST Şirket Haberleri

Aygaz, Yüksek Performanslı Otogaz Ürününü Piyasaya Sundu

Aygaz, Yüksek Performanslı Otogaz Ürününü Piyasaya Sundu
Google News Icon Takip Et

Aygaz, otogaz pazarındaki 60 yılı aşan deneyimiyle sürdürülebilir inovasyon vizyonunu öne çıkararak yenilikçi ve çevreci ürünler sunmayı sürdürüyor. Bu vizyon doğrultusunda şirket, şimdiye kadar geliştirdiği en yüksek performanslı otogaz ürünü olan Aygaz 100+ Oktan’ı müşterilerinin hizmetine sunmuş durumda. ⛽

Aygaz Genel Müdüründen Açıklamalar 🎙️

Aygaz Genel Müdürü Melih Poyraz, enerji ve dağıtım sektörlerinde en iyi ürün ve hizmeti sunma adına sürdürdükleri çalışmalara vurgu yaparken Aygaz 100+ Oktan’ın yüksek performansının yanı sıra çevreye duyarlı yapısıyla da dikkat çektiğini belirtti. Bu ürünle verimli yanma sağlayarak karbon salınımının azalmasına katkıda bulunulduğuna ve düşük buharlaşma kalıntısı özellikleriyle motorun gerçek performansına ulaşmasına destek olunduğuna değindi.

Türkiye’de LPG ve Otogaz Kullanımı 🚗

Melih Poyraz, otogazın çevre dostu ve ekonomik bir yakıt olduğuna dikkat çekerken Türkiye’nin Dünya LPG Birliği (WLPGA) raporuna göre en çok otogaz tüketimine sahip ikinci ülke konumunda olduğunu, 5 milyondan fazla araç parkıyla dünyada da birinci sırada yer aldığını ifade etti. Aynı zamanda Türkiye’nin Avrupa’da en fazla LPG’li araç kullanan ülke konumunda olduğunu, ardından Polonya ve İtalya’nın geldiğini ekledi. Poyraz, günümüzde binek araçların 34%’ünde otogaz kullanıldığını da vurguladı.

Müşteri Beklentileri ve Aygaz’ın Hedefleri 💡

Aygaz’ın vizyonunun, müşterilerinin yüksek performanslı yakıtı en iyi fiyata almalarını sağlamak olduğuna değinen Poyraz, bu doğrultuda şirket olarak tüm ürün ve hizmetlerini sürekli olarak yeniden gözden geçirdiklerini belirtti. Aygaz 100+ Oktan otogazın yüksek performansının yanı sıra çevreye duyarlı olmasıyla da dikkat çektiğini vurgulayarak global sürdürülebilirlik hedeflerine olan katkılarından dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks