Borsa Haberleri

Atlantic Equities, Coinbase’in Notunu Yükseltti

May 31, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Atlantic Equities, Coinbase’in Notunu Yükseltti

Kripto para piyasalarındaki seyre paralel, kripto para borsası Coinbase (COIN) volatil bir dönemden geçse de Atlantic Equities’e göre, hisse uzun vadeli pozisyon alacak yatırımcılar için cazip getiriler sunabilir. 

Atlantic Equities, şirketin “NÖTR” notunu “YÜKSEK PORTFÖY AĞIRLIĞI” olarak güncelledi ve 70 dolarlık 12 aylık ortalama hedef fiyatını korudu. 

Analist Simon Clinch, zayıf hacim, resesyon, regülasyonlar ve piyasa fiyatları sebebiyle şirkete yönelik risklerin devam ettiğini ancak Coinbase’in son hamlelerinin yatırımcılar için uzun vadeli fırsatlar sunduğunu belirtiyor.

Coinbase’in birinci çeyrekteki sermaye azaltma faaliyetlerinin şirketi yeniden kârlı bir döngüye taşıması için güven verdiğini söyleyen Clinch, “Bu hamleler, şirketin iş modeli için bir direnç oluşturmasının yanı sıra yatırımcıları daha uzun vadeli konumlanmaya ittiğini düşünüyoruz.” yorumunu yapıyor. 

Coinbase hisseleri, son 12 ayda 24% değer kaybetse de yılbaşından bu yana 60,8% yükseldi.  

Atlantic Equities, Coinbase’in Notunu Yükseltti

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC