Borsa Haberleri

Astor Enerji’den 35,7 Milyon Dolarlık Anlaşma

Mart 7, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Astor Enerji’den 35,7 Milyon Dolarlık Anlaşma

Astor Enerji (ASTOR), yurt içi yerleşik firmalar ile elektrik dağıtım sektöründe kullanılacak malzemelerin üretim ve tedarikleri konusunda anlaşma imzaladı.

Şirketten KAP’a yapılan açıklamaya göre söz konusu anlaşmaların toplam bedeli 35,7 milyon dolar değerinde. Yapılan sözleşmenin 2023 yılı hasılatına oranının ise 6,70% olduğu ifade edildi.

Siparişe konu ürünlerin teslimatının 2024 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. Şirketin bu iş anlaşmaları ile toplam iş sözleşmelerinin parasal değeri 16,8 milyar liraya yükseldi. Şirketin geçtiğimiz ay açıkladığı iş anlaşmalarının tarih ve tutarları ise şu şekilde:

  • 2 Şubat 👉 28,4 milyon dolar
  • 20 Şubat 👉 3,9 milyon avro ve 1,05 milyon avro
  • 23 Şubat 👉 16,2 milyon dolar

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP