BIST Şirket Haberleri

Aselsan 59,3 Milyon Euro’luk Yeni Satış Sözleşmesi İmzaladı

January 6, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Aselsan 59,3 Milyon Euro’luk Yeni Satış Sözleşmesi İmzaladı

Aselsan, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada şirketin uluslararası bir müşteriyle yeni bir satış sözleşmesi imzaladığını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamada, “Aselsan, uluslararası bir müşterisinin kulanımına yönelik olarak toplam bedeli 59 milyon 368 bin 579 euro tutarında bir satış sözleşmesi imzalanmıştır” ifadesi kullanıldı. Teslimatların 2024 yılında gerçekleştirileceği kaydedildi.

Aselsan yakın dönemde KAP’a yaptığı iki açıklamada toplamda 160 milyon dolarlık satış sözleşmesi imzaladığını yatırımcılarına duyurmuştu.

Aselsan 59,3 Milyon Euro’luk Yeni Satış Sözleşmesi İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı