BIST Şirket Haberleri

Arzum, Viyana’da Büyük İlgi Gördü

May 30, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Arzum, Viyana’da Büyük İlgi Gördü

“Dünyaya Türk kahvesini sevdiren marka: Arzum OKKA” sloganıyla tanınan Arzum, 23-25 Mayıs tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenlenen 9. Uluslararası TCG Perakende Zirvesi’ne katıldı. Arzum, zirvede özel bir stant kurarak Avrupalı teknoloji ve perakende liderlerine ürünlerini tanıttı. 

Yeni Pazarlara Açılım! 🌐

Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, zirvenin Arzum için ayrı bir önem taşıdığını belirtti. Arzum, kısa süre önce Litvanya, Estonya ve Letonya pazarlarına giriş yaptı. Bu yeni pazarlarda ürünlerini tanıtmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

E-Ticaret Hacmi Artışı! 💹

Giray, ayrıca Avrupa Birliği (AB) ülkeleriyle olan bağlantılarını güçlendirdiklerini ve e-ticaret hacimlerini geçen yılın ilk çeyreğine kıyasla bu yıl 2 katından fazla artırdıklarını belirtti.

Sonuç olarak, Arzum, 9. Uluslararası TCG Perakende Zirvesi’nde Türk kahvesini ve ürünlerini tanıtarak büyük ilgi gördü. Yeni pazarlara giriş yapan ve e-ticaret hacmini artıran Arzum, Avrupa Birliği ülkeleriyle olan bağlantılarını da güçlendirdi. 🧐🔍

Arzum, Viyana'da Büyük İlgi Gördü

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks