Borsa Haberleri

Artemis Halı Kaç Lot Verdi? ARTMS Halka Arz Sonuçları

February 29, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Artemis Halı Kaç Lot Verdi? ARTMS Halka Arz Sonuçları

Artemis Halı’nın (ARTMS), 27-28 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen talep toplaması sona erdi. Halka arzın sonuçları da bugün belli oldu.

Artemis Halı, “ARTMS” koduyla borsada işlem görecek. Peki 25,35 liradan halka arz edilen Artemis Halı kaç lot verdi? Artemis Halı Halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Artemis Halı Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Artemis Halı’nın halka arz büyüklüğü 507 milyon TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 28,57%. Toplamda 20 milyon adet lot dağıtıldı.

Artemis Halı Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı? ARTMS Kaç Lot Verdi?

Artemis Halı halka arzına toplamda 2 milyon 189 bin 498 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 10 adet lot (253 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Artemis Halı Kaç Lot Verdi? ARTMS Halka Arz Sonuçları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP