Borsa Haberleri

Arm Holdings Nasdaq 100’e Katılacak

Arm Holdings Nasdaq 100’e Katılacak
Google News Icon Takip Et

Nasdaq, İngiltere merkezli ABD’de kote bir şirket olan Arm Holdings’in (ARM) Nasdaq-100 Endeksi ve diğer çeşitli Nasdaq endekslerinin bir bileşeni olacağını açıkladı.

Yarı iletken tasarımcısı, 24 Haziran Pazartesi günü piyasa açılışından önce Nasdaq-100 Endeksi ve Nasdaq-100 Eşit Ağırlıklı Endeksi’nde Sirius XM’in yerini alacak.

Rosenblatt analistleri bu ayın başlarında müşterilerine gönderdikleri bir notta, Arm için “AL” notunu ve 180 dolar hedef fiyatını yineleyerek yatırımcılara Nvidia (NVDA) ile birlikte Arm’ın sektörün en iyi seçimleri olduğunu söylemişti. 

Yatırım şirketi, “Geçen hafta Tayvan’daki Computex’te sergilenen olumlu ARM masaüstü bilgisayar ve genel bilgi işlem temalarının, gelecekte şirkete fayda sağlayacağına inanıyoruz.” yorumunu yapıyor. 

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing