Borsa Haberleri

Ark Invest, Zoom Video Bahsini Artırdı

Mayıs 25, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Ark Invest, Zoom Video  Bahsini Artırdı

Cathie Wood’un ağırlıklı olarak teknoloji hisselerine odaklanan Ark Invest, portföyündeki Zoom Video Technologies (ZOOM) hisse sayısını artırdı. 

Ark Invest’in son satın alımıyla portföyündeki Zoom hisselerinin değeri 17 milyona ulaştı. Ark Invest, Innovation ETF’ine (ARKK) 230.964 adet, Next Generation Internet ETF’ine (ARKW) de 36.168 adet Zoom hissesi ekledi. 

Dün açıkladığı bilançosunda Zoom, analist beklentilerini aştı ve gelirlerini 3% artışla 1,1 milyar dolara taşıdı. Şirketin hisse başına kârı da 1,16 dolar oldu. 

Ark Invest, Zoom Video Bahsini Artırdı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir. 

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: The Street

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti