Borsa Haberleri

Aracı Kurumlar En Çok Bu Hisseleri Beğeniyor!

May 2, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Aracı Kurumlar En Çok Bu Hisseleri Beğeniyor!

Nisan ayı sonu itibarıyla aracı kurumların en beğendiği hisseler belli oldu.

27 Aracı kurumun model portföy ve öneri listesinden derlenen verilere göre en beğenilen hisseler Turkcell (TCELL), Bim Mağazalar (BIMAS), Türk Hava Yolları (THYAO), Migros (MGROS) ve Mayi Giyim (MAVI) olarak gerçekleşti.

TCELL ve BIMAS 16 Portföyde Yer Aldı

Turkcell, 27 model portföyün 16’sında yerini alırken, Bim Mağazalar da 16 portföyde yer almayı başardı. Türk Hava Yolları ise 15 model portföyde kendisine yer buldu.

Migros ve Mavi ise 11 portföyde yerini aldı. Foreks’in takip ettiği 27 model portföye göre diğer hisselere bakıldığında; Akbank (AKBNK) 10, Coca Cola (CCOLA), Sabancı Holding (SAHOL), Tav Havalimanları (TAVHL) ve Yapı Kredi (YKBNK) 9 model portföye girmeyi başardı.

Aracı Kurumlar En Çok Bu Hisseleri Beğeniyor!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks