Borsa Haberleri

Apple’ın “Ev Teknolojisi” Ürünleri Amazon ve Google ile Rekabette

January 19, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Apple’ın “Ev Teknolojisi” Ürünleri Amazon ve Google ile Rekabette

Rehavete kapılmayarak birçok yeni ürün duyurusu yapan Apple (AAPL), gelen haberlere göre akıllı ev ürünlerinde yeni hamlelere hazırlanıyor. Bu yeni ürünler Amazon (AMZN) ve Google (GOOGL) ile giriştiği rekabette Apple’ı öne çıkarabilecek türden!

● Bloomberg’in haberine göre Apple, termostatları ve ışıkları kontrol edebilecek, video gösterebilecek ve daha birçok işlevi yerine getirebilecek iPad tabanlı akıllı bir ekran üzerinde çalışıyor.

● Haber kaynağı, şirketin büyük boyutta akıllı ev ekranları geliştirme süreçlerini de ele aldığını ekledi. Bu ürün, Amazon (AMZN) Echo Show veya Google (GOOGL) Nest Hub ile rekabet edebilecek özelliklere sahip.

● Apple (AAPL) bunun yanı sıra daha hızlı bir işlemci ile çalışabilecek Apple TV set üstü kutusunda değişiklik çalışmaları yapıyor. Bloomberg, yeni Apple TV set üstü kutusunun 2024’te piyasaya sürülebileceğini bildirdi.

● Apple (AAPL) 299 dolar fiyat etiketli ikinci nesil HomePod hoparlörünü dün duyurmuştu.

Apple’ın “Ev Teknolojisi” Ürünleri Amazon ve Google ile Rekabette

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha