Borsa Haberleri

Apple Yeni Ürünlerini Tanıttı

October 19, 2022 • 2 dakika okuma süresi
Apple Yeni Ürünlerini Tanıttı

● iPad Pro modellerinin yeni sürümleri, 10. nesil iPad ve güncellenen Apple TV 4K modeli salı günü tanıtıldı.

● Bu lansmanlar, yeni Apple ürünlerinin önemli tatil sezonu öncesinde satışa sunulacağı anlamına geliyor.

● Yeni tabletler şirketin iPad satışlarını artırmasına yardımcı olabilir. iPad satış rakamları Apple’ın son tatil döneminde 14%, son çeyrekte ise 2% düşüş göstermişti. Yeni tabletler; Apple’ın son iPhone 14 modeli, iki yeni Apple Watch ve yeni bir AirPods Pro modeliyle birlikte mağazalarda yerini alacak.

● Kısaca özetlemek gerekirse:

iPad Air ve iPad Pro modeline benzer şekilde kare tasarıma sahip olan yeni iPad modelinde 10,9 inç geniş ekran ve Lightning kablosu yerine USB-C girişi bulunacak. Modelin kırmızı, sarı, mavi ve beyaz renk seçenekleri mevcut.

● Bu yılın başlarında MacBook Air üzerinde tanıtılan yeni M2 işlemci, iPad Pro modelindeki en büyük değişiklik.

● Apple TV 4K 2022 modeli, daha hızlı bir işlemciye sahip. Bu ürün, 64 GB belleğe sahip sadece Wi-Fi destekli versiyon ile kablolu internet bağlantısı ve iki kat bellek sunan Wi-Fi + Ethernet modeli olmak üzere iki seçenek halinde satışa sunulacak.

Apple Yeni Ürünlerini Tanıttı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı