Apple Haberleri

Apple Mevduat Hesaplarına İlk 4 Günde 1 Milyar Dolar Girdi

May 2, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Apple Mevduat Hesaplarına İlk 4 Günde 1 Milyar Dolar Girdi

Apple (AAPL), Monopoly oyununda bazen oyuncu olmaktan çok bankacı olmanın da işe yarayabileceğini anlamış gibi görünüyor. 

Forbes’un konuyla ilgili bilgisi olan kaynaklara dayandırdığı haberine göre şirketin Goldman Sachs destekli Apple Card mevduat hesaplarına kullanıcılar, ilk dört günde 1 milyar dolar yatırdı. 

Apple Yapıyor Bu Sporu: Apple, daha önce mobil ödeme platformuyla bir başarı elde etmişti ve geçen ay piyasaya sürdüğü yeni uygulamasıyla da bu başarıyı koruyor. Şirketin yeni hizmetinde, uygulamaya konulduğu andan 240 bin yeni hesap açıldı. 

Apple Mevduat Hesaplarına İlk 4 Günde 1 Milyar Dolar Girdi

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Yahoo News