Apple Haberleri

Apple da Kervana Katılıyor: Katlanabilir Telefonlar Üretecek

Şubat 7, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Apple da Kervana Katılıyor: Katlanabilir Telefonlar Üretecek

Apple (AAPL), Güney Koreli rakibi Samsung’un hakim olduğu enine katlanan telefon pazarında faaliyet göstermek için en az iki iPhone prototipi üretmeye başladı. 

The Information’ın konuyla ilgili doğrudan bilgisi olan bir kaynağa dayandırdığı haberine göre, katlanabilir iPhone’lar henüz erken geliştirme aşamasında ve şirketin 2024 veya 2025 seri üretim planlarında yer almıyor.

Habere göre Apple kısa bir süre önce Asya’daki en az bir üreticiye farklı boyutlardaki iki katlanabilir iPhone ile ilgili bileşenler için başvurdu.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Reuters

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti