BIST Şirket Haberleri

Anadolu Isuzu’dan Avrupa’da Stratejik Hamle! Lojistik Merkezini Açtı

January 27, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Anadolu Isuzu’dan Avrupa’da Stratejik Hamle! Lojistik Merkezini Açtı

Türkiye’nin önde gelen ticari araç markası Anadolu Isuzu, dünyada büyüme hedefi doğrultusunda hem yeni pazarlara açılma hem de mevcut pazarlardaki varlığını güçlendirme odaklı stratejik yatırımlarına devam ediyor.

Son dönemde elde ettiği ihracat başarıları ile şirket tarihindeki en yüksek satış rakamlarına ulaşan Anadolu Isuzu, servis ağını güçlendirme hedefi doğrultusunda stratejik bir öneme sahip olan Almanya’nın Stuttgart kentinde bir lojistik merkezi açtı.

Anadolu Isuzu’nun satış sonrası hizmetler alanında fark yaratacak olan merkez, yüksek kaliteli ve müşteri odaklı satış sonrası servisin geliştirilmesini hedeflemektedir.

Her gün yedek parça sevkiyatı yapabilme kapasitesine sahip olan lojistik merkezi, Anadolu Isuzu’nun Avrupa’daki distribütörlerinin yedek parça bekleme ve transfer sürelerini en aza indirerek iş süreçlerini önemli ölçüde hızlandırmayı ve kolaylaştırmayı hedefliyor.

Anadolu Isuzu, Avrupa Lojistik Merkezi sayesinde özellikle satış sonrası hizmetlerde, büyük bir önem taşıyan yedek parça sevkiyat sürelerini bir güne kadar indirecek.

Almanya’da yaptığı bu stratejik hamle şirketin ihracat odaklı büyümesini sürdürecek.

Anadolu Isuzu’dan Avrupa’da Stratejik Hamle! Lojistik Merkezini Açtı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı