Borsa Haberleri

American Express’i Dipten Toplayın! – Wells Fargo

March 15, 2023 • 1 dakika okuma süresi
American Express’i Dipten Toplayın! – Wells Fargo

American Express (AXP)’in 2023 gelir hedefini tutturma açısından “çok doğru yolda” olduğuna inanan Wells Fargo, yatırımcılara kredi kartı şirketi hisselerini dipten toplamalarını tavsiye etti.

● Analist Donald Fandetti, “ABD bankacılığı bir hengame içinde olsa da bankalar iş görünümlerinde güvenilir bir tavır sergiliyor. Bankacılık sektörünün özellikle KOBİ segmentinde “kaliteye kaçış” fırsatından kazançlı çıkabileceklerine inanıyoruz.

Premium ve küçük ölçekli işletme müşterileri segmentinde, onları öne çıkaran özelliklerin güçlendiğine ve rakiplerin onlara yetişmesini daha da zorlaştırdığına inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

● Well Fargo’nun American Express (AXP) için belirlediği 12 aylık ortalama fiyat hedefi 200 dolar. Bu fiyat hedefi, son kapanış fiyatına göre hissenin yaklaşık 27% yükselme potansiyeli olduğuna işaret ediyor.

American Express’i Dipten Toplayın! - Wells Fargo

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha