Borsa Haberleri

Amazon Web Services ve Philips’ten Bulut İşbirliği

Amazon Web Services ve Philips’ten Bulut İşbirliği
Google News Icon Takip Et

Royal Philips (PHG), bulutta güvenli, ölçeklenebilir dijital patoloji çözümlerine yönelik artan ihtiyacı karşılamak için Amazon’un (AMZN) bulut platformu Amazon Web Services ile bir işbirliği yaptığını duyurdu.

Philips ve AWS, dijital patolojiyi geliştirecek ve patoloji laboratuvarlarının artan hacimlerde dijital patoloji verilerini verimli bir şekilde depolamasına, yönetmesine ve analiz etmesine yardımcı olacak. Söz konusu işbirliği ayrıca daha fazla patoloji laboratuvarının verimliliğini artırmak için dijital iş akışlarını benimsemesini sağlayacak.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha