Borsa Haberleri

Alves Kablo, Satış Sözleşmesi İmzaladı

Mart 28, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Alves Kablo, Satış Sözleşmesi İmzaladı

Alves Kablo (ALVES), Elazığ’da Konut, ofis ve AVM projesi yapan yüklenici bir firma ile satış sözleşmesi imzaladığını açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre satış sözleşmesinin bedeli 60,2 milyon TL + KDV olarak gerçekleşti. Yapılan açıklamada satış sözleşmesine ilişkin olarak şu bilgilere yer verildi:

“Satış Gold bayimiz üzerinden yapılacak olup, bayi satış destekleme programımız kapsamında satış organizasyonu firmamız proje ekibi tarafından üstlenilecek ve Gold bayimiz üzerinden yatırımcı-yüklenici firmaya faturası kesilecektir”

29 Şubat’ta halka arz olan Alves Kablo’nun toplam iş sözleşmeleri tutarı 438,2 milyon TL seviyesinde. Şirket mart ayı içerisinde bugünkü anlaşma hariç 5 anlaşma daha imzaladı. Bu anlaşmaların tarih ve tutarları ise şu şekilde 👇

  • 25 Mart 👉 50,3 milyon TL ve 107 milyon TL
  • 18 Mart 👉 101 milyon TL, 80 Milyon TL ve 1,2 milyon dolar

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP