Borsa Haberleri

Alves Kablo Kaç Lot Verdi? ALVES Halka Arz Sonuçları

Şubat 26, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Alves Kablo Kaç Lot Verdi? ALVES Halka Arz Sonuçları

Alves Kablo, 22-23 Şubat 2024 tarihlerinde talep toplama sürecini tamamladı. Halka arzın sonuçları da bugün itibariyle belli oldu.

Alves Kablo, “ALVES” koduyla borsada işlem görecek. Peki 19,45 liradan halka arz edilen Alves Kablo kaç lot verdi? Alves Kablo Halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Alves Kablo Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Alves Kablo’nun halka arz büyüklüğü 778 milyon TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 25%. Toplamda 40 milyon adet lot dağıtıldı.

Alves Kablo Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı? ALVES Kaç Lot Verdi?

Alves Kablo halka arzına toplamda 2 milyon 870 bin 616 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 12 adet lot (233,4 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP