Borsa Haberleri

Alves Kablo, 2 Firma ile Bayilik Sözleşmesi İmzaladı

March 18, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Alves Kablo, 2 Firma ile Bayilik Sözleşmesi İmzaladı

Alves Kablo (ALVES), iki yurt içi firma ile enerji ve yenilenebilir kablo alanında bayilik sözleşmesi imzaladığını açıkladı.

Şirket’in KAP’a bildirdiği 2 açıklamaya göre alanında üst segment olan 2 firma ile ürün satış sözleşmeleri imzalandığı ifade edildi. Açıklamaya göre bayilik kapsamında imzalanan sözleşmelerin değeri 80 milyon TL + KDV ve 101 milyon TL + KDV tutarında oldu.

29 Şubat’ta Halka Arz Oldu

2024’ün ilk halka arzlarından olan Alves Kablo 29 Şubat 2024 tarihi itibarıyla borsada işlem görmeye başlamıştı. ALVES, halka arz tarihinden beri yatırımcısına 204%’lik bir getiri sundu.

19,45 TL’den halka arz olan şirketin şu anki hisse fiyatı 18 Mart 15.35 sularında 59,20 TL seviyesinde bulunuyor.

Alves Kablo, 2 Firma ile Bayilik Sözleşmesi İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP