Borsa Haberleri

Altınay Savunma Kaç Lot Verdi? ALTNY Halka Arz Sonuçları

May 13, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Altınay Savunma Kaç Lot Verdi? ALTNY Halka Arz Sonuçları

Altınay Savunma (ALTNY), 8-9-10 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen talep toplaması sona erdi. Halka arzın sonuçları da belli oldu.

Altınay Savunma, “ALTNY” koduyla borsada işlem görecek. Peki 32 TL’den halka arz edilen Altınay Savunma Kaç Lot Verdi? Altınay Savunma halka arzının sonuçlarını içeriğimizde bulabilirsin. 👇🏻

Altınay Savunma Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Altınay Savunma halka arz büyüklüğü 1,8 milyar TL olarak gerçekleşti. Halka açıklık oranı ise 25%. Toplamda 58 milyon 823 bin 530 adet lot dağıtıldı.

Altınay Savunma Halka Arzına Kaç Kişi Katıldı? ALTNY Kaç Lot Verdi?

Altınay Savunma halka arzına toplamda 3 milyon 628 bin 586 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 12 adet lot (384 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Altınay Savunma Kaç Lot Verdi? ALTNY Halka Arz Sonuçları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP