Borsa İstanbul

Alcatel’den Yeni İş Birliği: Şirkete 5 Yılda 30 Milyon Avro Katkı Bekleniyor

January 4, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Alcatel’den Yeni İş Birliği: Şirkete 5 Yılda 30 Milyon Avro Katkı Bekleniyor

Alcatel (ALCTL), telekomünikasyon bir telekom şirketi ile telekom altyapı sistemlerinin tedariği ve kurulum hizmetleri kapsamında işbirliği gerçekleştirildiğini açıkladı.

Şirketin KAP’a yaptığı bildirimde söz konusu işbirliğinin şirkete önümüzdeki 5 yıl içerisinde yaklaşık 30 milyon Avro katkı sağlamasının beklendiği belirtildi.

İşbirliğinin devamı konusunda bir anlaşma imzalanmadığı ifade edilen KAP açıklamasında “İşbirliğinin devamı taraflar arasında gerçekleşecek sipariş ve onay sistemi üzerinden ilerleyecek” denildi.

Alcatel'den Yeni İş Birliği: Şirkete 5 Yılda 30 Milyon Avro Katkı Bekleniyor

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP