Temettü Tarihleri ve Temettü Takvimi

Alarko Holding (ALARK) ve Enka İnşaat (ENKAI)’tan Temettü Kararı

November 9, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Alarko Holding (ALARK) ve Enka İnşaat (ENKAI)’tan Temettü Kararı

Geçtiğimiz gün 3.çeyrek bilançosunu açıklayan Alarko Holding (ALARK) ve Enka İnşaat (ENKAI) kâr payı avansı kararı aldıklarını açıkladılar.

Konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapan Alarko Holding (ALARK), 15 Kasım 2023 tarihinde pay başına net 0,208 TL temettü ödeyecek. Şirket bu ödemeyle birlikte yatırımcılarına 2023 yılında toplamda 4 temettü dağıtmış olacak.

Enka İnşaat (ENKAI) ise kâr payı avansını 3 Ocak 2024 tarihinde yatırımcılarıyla paylaşacak. Şirket yeni yılda pay başına net 0,45 TL temettü ödeyecek.

Alarko Holding (ALARK) ve Enka İnşaat (ENKAI)'tan Temettü Kararı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP