Borsa Haberleri

Agrotech, IAT Automotive ile İşbirliği Anlaşması İmzaladı

April 25, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Agrotech, IAT Automotive ile İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Agrotech Yüksek Teknoloji (AGROT), IAT Automotive ile stratejik ortaklık ve işbirliği anlaşması imzaladığını açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre bu anlaşmayla birlikte, IAT Automotive, Agrotech’e otomotiv sektöründe tasarım ve üretim konusunda danışmanlık yapacak. Açıklamada, IAT Automotive’in Agrotech şirketlerinden olan Joyce Teknoloji ile yeni üretimi planlanan A0 segmentindeki araçlar için çalışmalara kısa süre içinde başlayacağı bildirildi.

Ek olarak açıklamada önümüzdeki süreçlerde ürün gamının geliştirilmesine yönelik çalışmaların da yapılacağı belirtildi.

IAT Automotive Hakkında

IAT Automotive Çin Beijing merkezli Asya’nın en büyük bağımsız otomotiv mühendislik ve tasarım şirketi. Şirketin bünyesinde 2500 mühendis istihdam edilmekte. Şirket, 00’ün üzerinde elektrikli yeni modelin tasarım, planlama ve üretim süreçlerinde rol aldı.

Agrotech, IAT Automotive ile İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP