Borsa Haberleri

Agrotech, 3 İlde Sözleşmeli Tarım Anlaşması İmzaladı

Agrotech, 3 İlde Sözleşmeli Tarım Anlaşması İmzaladı
Google News Icon Takip Et

Agrotech Yüksek Teknoloji (AGROT), Manisa, İzmir ve Konya’da üretim yapan çiftçiler ile sözleşmeli tarım kapsamında anlaşma imzaladı.

Yapılan açıklamaya göre anlaşma; 96 bin ton domates üretimini kapsıyor. Anlaşma kapsamında tarafların yabancı girdilerin kullanımını düşürme konusunda iş birliği yapacağı ifade edildi.

Diğer yandan sözleşme detaylarına ilişkin olarak yapılan açıklamada, tarafların gıda arz güvenliğini sağlamak ve yerli tohum geliştirme ile tarımsal teknoloji alanlarında ortak çalışma yürütecekleri belirtildi.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP