Borsa Haberleri

Açılış Öncesi Piyasanın Kazananları ve Kaybedenleri

Eylül 5, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Açılış Öncesi Piyasanın Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈 Airbnb (ABNB) ve Blackstone (BX) hisseleri, 18 Eylül Pazartesi günü S&P 500’de listelenecekleri haberiyle açılış öncesinde sırasıyla 6,4% ve 5% yükseldi. Airbnb, SmallCap 600’e girecek olan Newell Brands’in (NWL), Blackstone da yine SmallCap 600’e girecek olan Lincoln National’ın (LNC) yerini alacak.

📈 Zai Lab (ZLAB) hisseleri, Çin Ulusal Tıbbi Ürünler İdaresi İlaç Değerlendirme Merkezi’nin biyoteknoloji şirketinin repotrektinib tedavisi için çığır açan tedavi ataması yaptığı açıklamasının ardından 12% değer kazandı. 

📉 Manchester United (MANU), Daily Mail’in teklif sahiplerinin istedikleri fiyata ulaşamamasının ardından şirketin Glazer ailesi tarafından piyasadan çekileceği haberiyle 9% değer kaybetti.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Investing, Seeking Alpha

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti