Borsa Haberleri

Açılış Öncesi Piyasanın Kazananları ve Kaybedenleri

Ağustos 29, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Açılış Öncesi Piyasanın Kazananları ve Kaybedenleri

ABD borsaları henüz açılmamış olsa da bazı hisselerde büyük hareketler izleniyor. Açılış öncesinde de takip ettiğin hisselerin performansını merak ediyorsan, aşağıda günün açılış öncesinde en çok kazananları ve kaybedenlerini inceleyebilirsin:

📈  PDD Holdings (PDD) hisseleri, şirketin Wall Street beklentilerini aşan ikinci çeyrek bilançosunun ardından açılış öncesinde 14% yükseldi. Çinli e-ticaret şirketi, ikinci çeyrekte “tüketici güveninde pozitif bir değişim” gördüğünü söyledi.

📉 Toyota Motor (TM) bir sistem arızası nedeniyle Japonya’daki fabrikalarında üretime ara verdiğini açıkladı ve hisse, açılıştan önce 1%’e yakın değer kaybetti.

📈 J.M. Smucker (SJM) hisseleri, şirketin güçlü mali ilk çeyrek bilançosuyla 2%’nin üzerinde değer kazandı. Analistler hisse başına 2,02 dolar kâr beklerken, şirket hisse başına 2,21 dolar düzeltilmiş kâr açıkladı. J.M. Smucker’ın 1,81 milyar dolarlık geliri 1,84 milyar dolarlık tahminlerin altında kaldı ancak şirket yıl sonuna yönelik beklentisini yükseltti.

📈 BYD (BYDDY) yılın ilk yarısında kârında yıllık 204%’lük bir artış gördüğünü açıkladıktan sonra 2% yükseldi. 

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti