Borsa Haberleri

Accenture ve Oracle’dan Üretici Yapay Zekâ Ortaklığı

May 6, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Accenture ve Oracle’dan Üretici Yapay Zekâ Ortaklığı

ABD’li yönetim danışmanlığı şirketi Accenture (ACN) ve dünyanın önde gelen yazılım şirketi Oracle (ORCL), müşterilerinin üretici yapay zekâyı benimsemelerini hızlandırmalarına yardımcı olmak amacıyla yeni bir işbirliği açıkladı. 

İki şirket yeni üretici yapay zekâ çözümlerine, araçlarına ve eğitimlerine yatırım yapıyor. 

Şirketler, veri gizliliği ve güvenliğini sağlarken, verimliliği artırmak, esnekliği geliştirmek ve üstün müşteri ve çalışan deneyimleri sunmak için Oracle Cloud Infrastructure (OCI) Generative AI’dan yararlanacak.

Sektörler genelinde dijital finans dönüşümünü desteklemeye odaklanan yeni yapay zekâ destekli OCI çözümlerinin, finans ekiplerine gerçek zamanlı veri analizi ve öneriler sunarak karar alım süreçlerin, dönüştürmesi hedefleniyor.

Accenture ve Oracle’dan Üretici Yapay Zekâ Ortaklığı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha