Borsa Yorumları

2023 için Önerilen Alternatif Varlık Yönetim Hisseleri

Ocak 9, 2023 • 2 dakika okuma süresi
2023 için Önerilen Alternatif Varlık Yönetim Hisseleri

Bank of America, ücret tabanlı kazançları artmasına ve değerleme aralığı daralmasına rağmen 2022’de sektör altı performans gösteren alternatif varlık yönetim hisseleri konusunda iyimser.

BofA’nın bu segment için “AL” notuyla tavsiye ettiği 5 hisse şu şekilde:

● Blue Owl Capital (OWL): “Hızlı ve defansif kazanç akışına kıyasla “long” pozisyonunun eksik kalması nedeniyle OWL’nin aşırı düşük değerlenmiş olduğuna inanıyoruz.”

● KKR (KKR): “KKR’nin büyümesine kıyasla cari değerinin düşük kaldığını düşünüyoruz ve ofansif gelir tablosu faktörlerinin önümüzdeki birkaç çeyrekte toparlanmasını bekliyoruz.”

● Interactive Brokers (IBKR): “Gördüğü değerleme, hesap tabanı organik olarak 20-40% oranında büyüyen bir şirket için çok düşük kalıyor. Giriş yapan iki büyük brokerin kazanç sağladığı göz önüne alındığında, kısa vadeli büyüme ivmesi konusunda görüşümüz çok net.”

● Focus Financial Partners (FOCS): “Geçen yıl rekor denilebilecek bir Birleşme-Devralma faaliyetine giriştikten ve son boğa piyasasında takibimizdeki hisseler arasında en iyi performansı göstermesinden sonra FOCS hisselerinin toparlanma eğiliminde olduğu konusunda iyimseriz.”

● Intercontinental Exchange (ICE): “ICE hisselerinin gözden düştüğü kanaatindeyiz ve piyasaların konut kredisi teknolojisindeki büyüme potansiyelini ve BKI şirketinin satın alınmasının getirdiği sinerjileri yeterince değerlemediğine inanıyoruz.”

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti