Temettü Tarihleri ve Temettü Takvimi

2 Şirket Yüksek Verimle Temettü Dağıtacağını Açıkladı!

March 3, 2023 • 1 dakika okuma süresi
2 Şirket Yüksek Verimle Temettü Dağıtacağını Açıkladı!

2023 yılında temettü ödemesi yapacağını açıklayan Pergamon-Status ve Naturelgaz yüksek verimle kârını ortaklarıyla paylaşacak.

4. çeyrek bilançosuna göre 32,98 milyon TL kâr açıklayan Pergamon-Status (PSDTC) pay başı net 3,45 TL temettü dağıtacak. Hissenin son fiyatına göre (31,06 TL- 2 Mart 2023) temettü verimi ise 11,31% olarak belirlendi. Şirket temettü ödeme tarihini Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyuracak.

Son çeyrekte 767,30 milyon TL kâr açıklayan Naturelgaz (NTGAZ) 4 Nisan’da pay başı net 2,73 TL temettü dağıtacak. Hissenin son fiyatına göre (28,88 TL- 2 Mart 2023) temettü verimi ise 9,45% olarak belirlendi.

2 Şirket Yüksek Verimle Temettü Dağıtacağını Açıkladı!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP 1, KAP 2,