Borsa Haberleri

1 Martı Bekleyin: Tesla’nın Yeni Büyük Planı

February 9, 2023 • 1 dakika okuma süresi
1 Martı Bekleyin: Tesla’nın Yeni Büyük Planı

Tesla (TSLA)’nın 1 Mart’ta yapılacak 2023 Yatırımcı Günü etkinliğine üç hafta kaldı. Bazı analistler bu etkinliği yatırımcı güvenini artırmak için potansiyel bir katalizör olarak nitelendiriyor.

● Elektrikli araç devinin bu etkinlikte yapacağı öngörülerle yatırımcılar, şirketin en gelişmiş üretim hattını görebilir ve liderlik ekibiyle birlikte uzun vadeli genişleme planları, 3. nesil platform, sermaye tahsisi ve diğer konulardaki açıklamaları dinleyebilir.

● CEO Elon Musk, Austin Gigafactory tesisindeki etkinlikte açıklanacak olan 3. Master Plan’ın dünyanın tamamen sürdürülebilir bir enerji geleceğine giden yolu göstereceğini ifade etti.

1 Martı Bekleyin: Tesla’nın Yeni Büyük Planı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha