Hesap Açılışı

Nasıl hesap açarım?

Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir.

Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışı için 5 dakikanı ayırman yeterli! Öncesinde aşağıda yer alan hazırlıkları yapman süreci daha da hızlandıracaktır:

  • Türkiye Cumhuriyeti’ne ait geçerli bir kimlik belgesini yanında bulundur. Çünkü, kimlik tespiti için ihtiyacımız olacak.

Hesap açılış sürecini tamamladığında bize ileteceğin bir adrese kurye ile Hesap Açılış Sözleşmeni ileteceğiz. Adresine gelen kurye kimlik kontrolü yapıp imzanı alacak. Bu işlemin tamamlanması ile birlikte Midas hesabın açılmış olacak.

İçinde bulunduğumuz pandemi koşulları nedeniyle kurye süreçlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Ancak, uygulama sayesinde kuryeni anlık olarak takip edebilir, dilediğinde iletişime geçebilirsin. Midas olarak sözleşmeni heyecanla beklediğini biliyor, bu yüzden tüm gönderileri tek tek takip ediyoruz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), 1 Mayıs 2021 tarihinde uzaktan canlı video görüşme ile kullanıcı edinimine müsaade etti. Benzer bir uygulamanın Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından çıkarılması durumunda kurye zorunluluğu ortadan kalkacak ve canlı video görüşme ile Midas’ta hesap açabileceksin! Kurye ile 2-10 gün arasında değişen hesap açılış süreleri birkaç saate düşecek.

Başka sorularınız mı var?

Talep Gönder