BIST Şirket Haberleri

Yeo Teknoloji, 21,5 Milyon Dolarlık Satış Sözleşmesi İmzaladı

Şubat 3, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Yeo Teknoloji, 21,5 Milyon Dolarlık Satış Sözleşmesi İmzaladı

Yeo Teknoloji (YEOTK), Türkiye’deki iki müşterisiyle toplamda 21.470.000 dolarlık satış sözleşmesi imzaladı.

Güneş enerjisi üretim santrali projelerinde tüm izin süreçlerinin yönetilmesi dahil olmak üzere; proje geliştirme, mühendislik, ürün tedariği ve tüm inşaat, mekanik ve elektrik montaj işleri için anahtar teslim kurulum hizmetlerini sürdüren şirket konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yaptı.

Yeo Teknoloji, “Bir süredir geliştirmekte olduğumuz GES (Güneş Enerjisi Santrali) projesi için, Türkiye’deki iki müşterimizle sözleşme imzalanmıştır. Toplam sözleşme bedeli 21.470.000 dolar + KDV’dir.” şeklinde açıklama yaparak yatırımcılarını bilgilendirdi.

Yeo Teknoloji, 21,5 Milyon Dolarlık Satış Sözleşmesi İmzaladı

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir. 

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: İş İlişkisi 1, İş İlişkisi 2,

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti