BIST Şirket Haberleri

Vestel 1 Altın ve 1 Gümüş Ödül Aldı

Vestel 1 Altın ve 1 Gümüş Ödül Aldı
Google News Icon Takip Et

Vestel, müşteri hizmetleri ve pazarlama uygulamalarında dünya çapında en iyilerin belirlendiği Globee Sales’ta bir altın ve bir gümüş ödül kazandı. Bu başarı, Vestel’in tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi uygulamalar geliştirerek hizmet kalitesini sürekli artırma çabalarının bir sonucu.

Ödüllü Müşteri Hizmetleri Uygulamaları! 🏅

Vestel, müşteri hizmetleri uygulamalarında sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Globee Sales, Marketing, Customer Success and Operations Awards ödül programında yarışan Vestel, özgün müşteri hizmetleri programlarıyla bir altın ve bir gümüş ödül kazandı.

Altın Ödül: “Beyaz Eşya Analitiği” 🥇

Vestel Müşteri Hizmetleri, “İş Zekası Çözümü” kategorisinde “Beyaz Eşya Analitiği” projesi ile Altın Ödül kazandı. Bu proje, IOT ürünlerden gelen verileri analiz ederek müşterilere bakım önerileri sunuyor. Bu sayede ürün ömrü uzatılırken, hizmet süreleri ve arıza hizmetleri maliyetleri de azaltılıyor.

Gümüş Ödül: “Beyaz Eşya Ürünlere Yazılım Yükleme/Veslink” 🥈

Vestel Müşteri Hizmetleri, “Beyaz Eşya Ürünlere Yazılım Yükleme/Veslink” projesi ile “Müşteri Hizmetleri için En İyi Yeni Ürün-Hizmet” kategorisinde Gümüş Ödül kazandı. Bu proje, Vestel’in ürettiği beyaz eşya ürünlerinde yazılım kaynaklı elektronik kart arızalarına çözüm sunmak için tasarlandı.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı