Borsa Haberleri

Sarı iPhone 14 Satışa Çıkıyor. Uydu Telefonu Özelliği Yaygınlaşıyor!

Mart 8, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Sarı iPhone 14 Satışa Çıkıyor. Uydu Telefonu Özelliği Yaygınlaşıyor!

Apple (AAPL) yeni bir iPhone 14 modelini piyasaya sürdü ve Acil SOS uydu bağlantısı özelliğini daha fazla ülkede yaygınlaştırdı.

● Ön siparişleri 10 Mart’ta alınmaya başlayacak olan sarı renkteki yeni iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modelleri 14 Mart’ta satışa sunulacak.

● Apple (AAPL) ayrıca Acil SOS uydu bağlantısı özelliğinin bu ayın sonlarında Avusturya, Belçika, İtalya, Lüksemburg, Hollanda ve Portekiz’de kullanılabileceğini açıkladı.

● Yatırım kurumu Goldman, pazartesi günü yaptığı açıklamada, teknoloji devini “AL” notuyla takip etmeye başladığını duyurmuştu.

Sarı iPhone 14 Satışa Çıkıyor. Uydu Telefonu Özelliği Yaygınlaşıyor!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir. 

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti