Bültenler

Piyasa Öncesi – Çin x Covid

Kasım 22, 2022 • 2 dakika okuma süresi
Piyasa Öncesi – Çin x Covid

Çin’de COVID-19 nedeniyle yaşanan iş durdurma dalgasına bir yenisinin eklenmesi yatırımcıları sarsarken, ABD hisseleri pazartesi günü, son dört seansta üçüncü kez düşüşle kapandı.

Hareketli Sektörler

● 11 S&P 500 sektörünün dördünde oklar kırmızıyı gösterdi. İsteğe bağlı tüketim (-1,4%) ve enerji (-1,4%) sektörleri en büyük kayıp yaşayan sektörler olurken, iyi performans gösteren grubun başını ise temel tüketim (+1,0%) ve emlak (+0,7%) çekti.

Öne Çıkan Hisseler

DraftKings, müşteri hesaplarındaki yaklaşık 300 bin doların yetkisiz bir şekilde çekildiğinin rapor edilmesi üzerine 5% değer kaybetti.

● Finans teknolojisi şirketi Dave hisseleri, CEO Jason Wilk’in yatırımcılara hitap ederek, en yüksek seviyesine kıyasla 97% değer kaybetmiş olmasına rağmen şirketin hala “hayat dolu” olduğuna ikna etme çabalarının ardından 8% yükseldi.

Beyond Meat, en önemli fabrikalarından birinin küf ve diğer bazı bulaşıcılar sebebiyle zor durumda kaldığına dair belgelerin sızması üzerine az da olsa değer kaybetti.

● Diğer hareketli hisseler: MMAT (+30,12%), DWAC (+0,56%), MMTLP (+30,90%), MULN (-4,49%), SHC (+32,89%), MARA (-17,14%) ve SATX (-27,30%).

Midas'ı İndir

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti