Yeni Halka Arzlar ve Halka Arz Takvimi

Onur Yüksek Teknoloji Kaç Lot Verdi? ONRYT Halka Arz Başvuru Sonuçları

May 24, 2024 • 2 dakika okuma süresi
Onur Yüksek Teknoloji Kaç Lot Verdi? ONRYT Halka Arz Başvuru Sonuçları

1980 yılında sivil ve askeri haberleşme uygulamalarına yönelik mühendislik hizmetleri sunmak amacıyla faaliyetine başlayan Onur Yüksek Teknoloji’nin, halka arz başvuru sonuçları açıklandı.

Yatırımcıların halka arzını heyecanla beklediği Onur Yüksek Teknoloji, “ONRYT” hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görecek. Peki, 49,50 TL’den halka arz olan Onur Yüksek Teknoloji kaç lot verdi? Detayları içeriğin devamında bulabilirsin.

Onur Yüksek Teknoloji Halka Arz Büyüklüğü ve Halka Açıklık Oranı

Onur Yüksek Teknoloji halka arzının büyüklüğü 976 milyon TL olarak açıklandı.

Halka arzı sırasında toplamda 19,7 milyon adet lot (hisse adedi) dağıttı. Aynı zamanda şirket hisselerini 31,40% oranında halka arz etmiş oldu.

Onur Yüksek Teknoloji Halka Arz  Kaç Lot Verdi?

Onur Yüksek Teknoloji halka arzına toplamda 1 milyon 534 bin 483 kişi katıldı. Katılımcılara en fazla 7345 adet lot (363.577,5 TL) pay dağıtımı gerçekleşti.

Onur Yüksek Teknoloji Ne Zaman İşlem Görecek?

Onur Yüksek Teknoloji’nin 29-30 Mayıs’ta Borsa İstanbul’da “ONRYT” koduyla işlem görmeye başlaması bekleniyor.

Onur Yüksek Teknoloji Kaç Lot Verdi? ONRYT Halka Arz Başvuru Sonuçları

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

“Halka arz edilen paylara ilişkin yatırım kararının izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusunun incelenmesi suretiyle verilmesi gerekmektedir. Söz konusu izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu Kamuyu Aydınlatma Platformu (www.kap.org.tr), https://www.onur.net/en/   web sitelerinde ilan edilmiştir. Payların halka arz fiyatının belirlenmesinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun ya da Borsa İstanbul A.Ş. herhangi bir takdir yetkisi ya da onayı bulunmamaktadır. Burada yer alan şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Bu Bülteni Hazırlarken Okuduğumuz Kaynaklar

Onaylı İzahname