Borsa Haberleri

Karavan Hisseleri Neden Düşüyor? Kamp Sektöründeki Gelişmeler

Ocak 19, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Karavan Hisseleri Neden Düşüyor? Kamp Sektöründeki Gelişmeler

Camping World (CWH) CEO’su Marcus Lemonis’in Tampa-Florida’da düzenlenen karavan fuarındaki bir sunum sırasında temkinli yorumlar yapmasının ardından karavan hisseleri çarşamba günü düşüş eğilimine girdi.

Bloomberg’in yaptığı haberde Lemonis; mevcut perakende talebi, yeni karavan stok seviyeleri ve negatif fiyatlandırma eğilimleri konusunda uyarılarda bulundu.

● Camping World (CWH) (-7,91%), Thor Industries (THO) (-5,05%), LCI Industries (LCII) (-3,75%), Patrick Industries (PATK) (-1,85%) ve Winnebago (WGO) (-6,58%) gün ortası işlemlerde önemli ölçüde düşüş kaydeden hisseler arasında.

● Aralık sonundaki son sektör güncellemesinde açıklamalarda bulunan Karavan Endüstrisi Derneği, karavan sevkiyatlarının geçen yılın rekor rakamlarına göre normalleşmeye devam ettiğini ve genel anlamda endüstriyi ve ekonomiyi etkileyen zorlu makroekonomik faktörlere rağmen 2022’nin karavan sevkiyatları açısından bugüne kadarki en yüksek üçüncü yıl gibi göründüğünü bildirdi.

Karavan Hisseleri Neden Düşüyor? Kamp Sektöründeki Gelişmeler

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti