Borsa Haberleri

Fisker ve ChargePoint Arasında Şarj İstasyonu Ortaklığı!

February 24, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Fisker ve ChargePoint Arasında Şarj İstasyonu Ortaklığı!

Fisker (FSR) perşembe günü yaptığı açıklamada, elektrikli araç şarj istasyonları için Kuzey Amerika partnerinin ChargePoint Holdings (CHPT) olduğunu duyurdu.

● Bu ortaklık sayesinde, 16.700 adet DC hızlı şarj bağlantı noktası dâhil olmak üzere 210 binden fazla aktif bağlantı noktası ile 400 bini aşkın dolaşım bağlantı noktasına erişim sağlanmış olacak.

● Fisker CEO’su Henrik Fisker yapmış olduğu açıklamada, “Fisker’dan elektrikli araç satın alanlar, yeni Fisker Ocean aracını teslim aldıkları anda uygun ve ulaşımı kolay şarj istasyonları istiyor; şarj platformu kullanımının hızlı ve kolay olmasını arzu ediyor ve ödeme seçeneklerinin çok basit olmasını bekliyor. Fisker elektrikli araç sahiplerine, ChargePoint ile sınıfında lider bir şarj platformu seçeneği sunuyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Fisker ve ChargePoint Arasında Şarj İstasyonu Ortaklığı!

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha