Borsa Haberleri

CEO Siebel’ın Açıklamaları ile C3.ai Hisseleri Yükselişe Geçti

Şubat 16, 2023 • 1 dakika okuma süresi
CEO Siebel’ın Açıklamaları ile C3.ai Hisseleri Yükselişe Geçti

C3.ai (AI) hisseleri, CEO Thomas Siebel’ın şirketin sunduğu ürün ve hizmetleri, yaptığı yeni bir röportajla duyurmasının ardından, çarşamba günü ortalamanın üzerinde bir işlem hacmiyle yaklaşık 6% yükseldi.

● Bloomberg’e konuşan Siebel, C3.ai (AI)’ın sektördeki yapay zeka odaklı girişimlerin sayısındaki artışa rağmen sundukları ürün ve hizmetlerle rekabet avantajlarının yüksek olduğunu söyledi.

● Siebel, “C3.ai, dünyanın önde gelen kurumsal yapay zeka uygulama yazılımı sağlayıcısıdır.” diye vurgu yaptı. “Ve eğer yapay zekanın işletmeleri büyük ölçüde etkileyebileceğini / değiştirebileceğini düşünüyorsanız, bunun şaşırtıcı derecede büyük bir Toplam Hedeflenebilir Pazar (TAM) fırsatını temsil ettiğini düşünüyorum.” diye ekleyerek C3.ai’ın önünde hedefleyebileceği büyük bir pazar olduğunu vurguladı.

CEO Siebel'ın Açıklamaları ile C3.ai Hisseleri Yükselişe Geçti

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir. 

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti